Podiatrické listy

Coneta s.r.o.

Coneta s.r.o.

Firma Coneta s.r.o. Otrokovice působí na českém a slovenském trhu od roku 1991.

Spolupracuje s významnými evropskými a českými výrobci tělové kosmetiky, kosmetických nástrojů a přístrojů, výrobci speciálních technologií pro manikúru a pedikúru, sterilizační techniky, výrobci laboratorních, rehabilitačních, masážních prostředků a pomůcek, čistících a dezinfekčních prostředků, výrobci speciální a pracovní obuvi, výrobci nábytku a doplňků pro kosmetické a pedikérské salony.

Novou službou pro naše zákazníky je možnost nákupu vybavení, nástrojů a přístrojů na leasing. Samozřejmostí je úplný servis prodávaných výrobků vlastními odborníky. V záruční i pozáruční době  zapůjčujeme servisní přístroje zdarma, zákazník platí pouze dopravu. Zajišťujeme  drobné  opravy a broušení nástrojů.

Firma podporuje další rozvoj a vzdělávání profesních pracovníků v podologii-podiatrii organizováním kurzů, školení a seminářů ve spolupráci s předními lékaři a pedikérskými specialisty z tuzemska i zahraničí.   
Uvedená sleva 3% se vztahuje na nástroje a kosmetiku.

Sleva poskytovaná členům ČPS:
3%

Kontakty:
T. Bati, areál TOMA, a.s., budova 45a
765 82 Otrokovice


tel.: 577 663 668, 605 250 535
e-mail: coneta@coneta.cz
web: www.coneta.cz

Coneta s.r.o.
Zpět na seznam spolupracujících firem

Poslední články

Edukační desatero pro diabetiky

Edukační desatero pro diabetiky Ve své praxi se často setkávám s diabetiky, kteří byli v dia- betické poradně opakovaně edukováni, jak pečovat o nohy a vybírat si takovou obuv, aby nedocházelo k poraněním, která právě pro ně mohou končit fatálně. Sama také všech- ny klienty s diabetem edukuji.

Číslování obuvi

Obuvnické míry obsahují délku chodidla, obvod prstových kloubů, nártu, paty, kotníku, lýtka a podkolení. U normální zdravě vyvinuté nohy je závislost těchto veličin tak zákonitá, že velikostní sortiment průmyslově vyráběné obuvi je vyhovující pro většinu lidí, takže je postačující si obuv vybírat podle délky. U stejné délky chodidla ale může být úplně jiná šíře - chodidlo může být užší nebo širší a šíře obuvi je označována písmeny abecedy.