Podiatrické listy

Raymond Bláha - Hevea

Raymond Bláha - Hevea

 
Kvalitní produkty pro péči o nohy
Od roku 1978 vede tradiční podnik s vytvořením zisku obratu z více než 40 milionů Euro Klaus Gerlach-Meinders a Jobst-Peter Gerlach von Waldhausen. Přitom dodržují zásady, které jsou po všechny čtyři generace vedení podniku stejné: Připravenost, průkopnictví originálních výrobků (nové a nové patenty), absolutní kvalita a ohled na všechny ty, kterým jsou přes 130 let trvající existence firmy vděční – na osvědčené partnery v oblasti péče pro nohy a na vysoce motivované spolupracovníky.
 
Stejně tak jsou pro podnik samozřejmé moderní výzkumná zařízení a pokrokové technologie výrobků, které zaručují kvalitní standart výroby. Základem všech vysoce efektivních Gehwol přípravků jsou odjakživa přírodní účinné látky. Na tomto osvědčeném farmaceutickém konceptu leží značka Gehwol dnes (kdy je to velmi moderní) stejně jako tehdy. A tak vyrábí firma Gerlach od roku 1961 sérii výrobků, která svými vlastnostmi a exklusivitou odpovídá profesionálním nárokům pedikérů s označením „GEHWOL FUSSKRAFT“.
 
Moderní GERLACH TECHNIK pro péči o nohy
Roku 1966 vznikla značka GERLACH TECHNIK, pomocí které firma Gerlach rozšiřuje svoji nabídku pro v té době expandující profesi pedikérů. Nabídka je rozšířena o pedikérské instrumenty, přístroje a zařízení pedikérských salonů a praxí.
 
KOSMETIKA PÉČE O NOHY
Kosmetika péče o nohy GEHWOL je výsledkem více jak 140ti let zkušeností kombinovaných s moderním výzkumem a rozvojem. Všechny výrobky GEHWOL obsahují přírodní látky a jsou dermatologicky testovány. Výrobky GEHWOL zmírňují nejen potíže, ale zvláště oživují, osvěžují a starají se o příjemné, přirozené ošetření Vašich nohou.  Jsou lehce přijímány pokožkou  díky kombinaci  přírodních tuků a éterických olejů, jakož i vysoce účinných rostlinných extraktů. Krémy, spreje nebo koupele GEHWOL nabízí celkovou šířku působení výrobků na ošetření všech problémů nohou, tzn. působí proti pachu, plísni, pocení, pálení, únavě a bolestem, při popraskané pokožce, studených nohách, únavě a těžkých nohách. Doplňkem jsou osvědčené GEHWOL náplasti a ochranné prostředky.

 

Sleva poskytovaná členům ČPS:
0%

Kontakty:
U Vršovického nádraží 14
101 00 Praha 10


tel.: 271 746 655, 777 024 970
e-mail: gehwol@gehwol.cz
web: www.gehwol.cz

Raymond Bláha - Hevea
Zpět na seznam spolupracujících firem

Poslední články

Edukační desatero pro diabetiky

Edukační desatero pro diabetiky Ve své praxi se často setkávám s diabetiky, kteří byli v dia- betické poradně opakovaně edukováni, jak pečovat o nohy a vybírat si takovou obuv, aby nedocházelo k poraněním, která právě pro ně mohou končit fatálně. Sama také všech- ny klienty s diabetem edukuji.

Číslování obuvi

Obuvnické míry obsahují délku chodidla, obvod prstových kloubů, nártu, paty, kotníku, lýtka a podkolení. U normální zdravě vyvinuté nohy je závislost těchto veličin tak zákonitá, že velikostní sortiment průmyslově vyráběné obuvi je vyhovující pro většinu lidí, takže je postačující si obuv vybírat podle délky. U stejné délky chodidla ale může být úplně jiná šíře - chodidlo může být užší nebo širší a šíře obuvi je označována písmeny abecedy.