Aktuality

20.Sjezd české podiatrické společnosti

24.5.2021

20.Sjezd české podiatrické společnosti  

Dne 22.května 2021  se konal v Ostravě na Výstavišti sjezd České podiatrické společnosti.  Sjezd se konal v prostorách kongresového sálu Výstaviště Černé louky. Sjezd se konal tzv. hybridní formou  t.j. přenášel se on line a také se naši členové měli možnost účastnit fyzicky. Po předchozí první konzultaci se hlasování mohli účastnit jen fyzicky přítomní členové společnosti. Předmětem sjezdu byla zejména změna stanov takovým způsobem, aby  se dalších hlasování již mohlo účastnit více našich členů i formou on line hlasování. Valná hromada přijala usnesení, které umožnuje řidící radě zvolit formu hlasování , kterou musí oznámit  14  dní před konáním dalšího sjezdu. 

 

Naše společnost združuje fyzické osoby v péči o nohu, a každý z nás je registrovaný na na stránkách a formou svého zabezpečeného přihlášení má možnost volit. Tuto formu voleb budeme do budoucna preferovat. Snaha bude i všechna naše setkání i online přenášet, tak aby naši členové, kteří se nemohou zúčastnit, měli možnost získávat nové infomace o dění na poli podiatrie 

 

20. sjezd byl také volební, volil jsme celé vedení naší společnosti.      

První byla volba prezidenta ČPS: Jediným kandidátem byl MUDr. Miroslav Koliba. Celkem bylo odevzdáno 20 lístků, všechny ANO. MUDr. Miroslav Koliba byl zvolen počtem 20 hlasů.

Na pozici 1. víceprezidenta společnosti se představil Dr. Michal Joshua Frána. Ve volbě bylo odevzdáno celkem 20 platných hlasů, 18 ano, 0 ne, zdrželi se 2. Dr. Michal Joshua Frána byl zvolen do funkce 1. víceprezidenta.

Na pozici 2. víceprezidenta společnosti se představila Jana Výmolová. Ve volbě bylo odevzdáno celkem 20 platných hlasů, 14 ano, 1 ne, zdrželo se 5. Jana Výmolová byla zvolena do funkce 2. víceprezidentky.

Do řídící rady kandidovali: MUDr. Jaroslav Lux Ph.D., Mgr. Pavla Rybová, Mgr. Eva Ptáčková, Pavlína Pospíšilová. Ve volbě bylo odevzdáno celkem 20 platných hlasů.

MUDr. Jaroslav Lux: 11 ano, 1 ne, zdrželo se 8 ANO

Mgr. Pavla Rybová: 8 ano, 2 ne, zdrželo se 10

Mgr. Eva Ptáčková: 19 ano, 0 ne, zdržel se 1 ANO

Pavlína Pospíšilová: 2 ano, 4 ne, zdrželo se 14

Do řídící rady byli zvoleni MUDr. Jaroslav Lux, Ph.D. a Mgr. Eva Ptáčková.

Do dozorčí rady byli nominováni následující kandidáti: Ing. Jana Vašková, Radovana Hroníková, Pavla Chadrabová, Jaroslava Trzaskalíková

Ing. Jana Vašková: 18 ano, 0 ne, zdrželi se 2 ANO

Radovana Hroníková: 14 ano, 1 ne, zdrželo se 5 ANO

Pavla Chadrabová: 19 ano, 0 ne, zdržel se 1 ANO

Jaroslava Trzaskalíková: 8 ano, 0 ne, zdrželo se 12

Následně proběhla nominace na předsedkyni pedikérsko-podologické sekce, kde byla přihlášena kandidátka Jana Výmolová. Ve volbě bylo odevzdáno celkem 20 platných hlasů, 19 ano, 0 ne, 1 se zdržel hlasování. Jana Výmolová byla zvolena do funkce předsedkyně pedikérsko-podologické sekce.

Více infomací v sekci zápisy z jednání , kde zveřejníme  usnesení včetně hospodaření :   https://www.podiatrie.cz/cz/o-nas/zapisy-z-jednani/ 

 

Všem aktivním členům děkujeme za účast  

 

Dr Koliba 

 

 

 

Zpět na přehled aktualit

Newsletter

Přihlašte se k odběru newsletteru a budete dostávat aktuální informace do Vaši e-mailové schránky:


(určeno pro nečleny)