Blog

Kandidátka: Jana Výmolová

Milé pedikérky, pedikéři, vážení členové České podiatrické společnosti,

V květnu to budou tři roky, co jste mě zvolili předsedkyní podologicko-pedikérské sekce České podiatrické společnosti. Za tu dobu jsme se posunuli o další krůček ve vzdělávání, důležitosti profesionální péče – odborné pedikúry, ale i o nutnosti spolupráce napříč obory zabývající se péčí o nohy. Kráčíme pomalu po trnité cestě k oboru podiatrie v ČR, ale je to dlouhá a náročná cesta, kterou ale určitě společně zvládneme.

Poslední rok všichni procházíme nelehkým ,,covidovým"obdobím, které mnohé z Vás donutilo pozastavit nebo dokonce ukončit svoji živnost. Vím, že to bylo těžké rozhodování, protože svoji práci milujete a děláte skvěle. Doufáme, že brzo epidemiologické opatření skončí, otevřeme provozovny pedikúry, setkáme se na vzdělávacích akcích a sjezdu České podiatrické společnosti.

Chtěla bych dále pokračovat v práci ve společnosti, předávat své zkušenosti ze své praxe pedikérky, ale i z ambulance diabetologické a podiatrické, podílet se na vzniku oboru podiatrie, šířit povědomí o profesionální pedikúře odborné i laické veřejnosti, podílet se na organizaci odborných seminářů, workshopů. Proto bych ráda s Vaší podporou kandidovala na post 2. viceprezidenta ČPS.

Moc vám děkuji za dosavadní přízeň. Přeji vám hodně zdraví, optimismu, trpělivosti a těším se na brzké osobní setkání.


Zpět

Newsletter

Přihlašte se k odběru newsletteru a budete dostávat aktuální informace do Vaši e-mailové schránky:


(určeno pro nečleny)